Kategoriler
PC World

Değişimdeki yerinizi alın

PC World Ocak 2009Yepyeni bir PC World’e hoşgeldiniz. İlerleyen sayfalarda neler olduğunu merak edenler için küçük bir ipucu vereyim: Çok farklı bir PC World sizi bekliyor. Özellikle “meslek sırrı” sayfalarındaki konularımızın oldukça ilgilinizi çekeceğini düşünüyorum. Bölüm ismine bakıp, “ben yapamam”, “bana zor gelir, uğraşamam” diye sakın düşünmeyin. Çünkü bu konuları uygulamak oldukça kolay. İçeriğinde ise kendi kendinize yapabileceğiniz bölümler yer alıyor. Önümüzdeki aylarda daha fazla meslek sırrı içeriği ve sizlerden gelen önerilere göre daha da renkli, hareketli sayfalar hazırlamayı düşünüyoruz. Bu konudaki öneri ve görüşlerinizi merakla bekliyoruz.

Boyut olarak da farklı bir PC World’ü farketmişsinizdir. Daha okunaklı ve taşıması kolay bir PC World, daha kaliteli bir baskıyı ilk sayfalardan itibaren görmüş olmalısınız. Rakiplerimizden her zaman farklı olduğumuzu PC World okuyucuları her zaman hissetmiştir. Örneğin haberler sayfası… Okurlarımız www.pcworld.com.tr’den sürekli olarak güncel haberleri takip edeceğini bilirler. Eskiyen haberleri yeniden dergiye taşımayı artık bıraktık. Bunun yerine özet haberlere yer verdik. Haberlerin tamamı ise her zamanki gibi PC World Online’da… Sıkıcı, uzun konular da artık tarih oldu. Okuması daha keyifli bir dergi ile tanışmaya hazır olun.

Bu ayın konu önerisi iki tane: Yukarıda da belirttiğim gibi “meslek sırrı” konuları olduça dikkatinizi çekecektir. İlerleyen aylarda artacak konu çeşitliliği sayesinde, dergiyi ay içerisinde elinizden bırakamayacağınızı düşünüyorum. Ayrıca Gökhan’ın başından geçen Ubuntu macerası ise sıkı bir Windowsçunun neler yaşadığının açık bir ifadesi, kaçırmamanızı öneririm.

Herkese sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir 2009 yılı diliyoruz…

PC World dergisi Ocak 2009 sayısı Editörden yazısıdır.

Yazar Selçuk Şenol

Web Developer,  Fanboy, GS http://bit.ly/sshakkimda

Bir Cevap Yazın